Varustuse rent

Toome varustuse kohale!

Kui olete tulemas Otepääle ja peatute Käärikul, Pühajärvel ning soovite nautida Kääriku-Pühajärve liikumisrada rullsuuskadel – siis võtkem meiega ühendust – ettetellimisel toome varustuse teile kohapeale. Kontakt 5151404, mhl@mhl.ee

Meilt saate rentida rullsuuski, jalgrattaid, käimiskeppe.

Rullsuusa rent 1 päev 10,00 €
Rattad Classik 1 päev 10,00 €
Käimiskepid 1 x 3,00 €

 

Varustust saab rentida Pühajärve SPA Jõusaalist. Tel. 7665588.

NB! Alates 19. märtsis müügis kõik uisud 10 -35 eurot paar! 

Kasutatud Madshusi (punased )ja Visu suusad (Salomoni klambritega) 20 eurot paar!

Salomon suusasaapad  (musta värvi)   35 eur/paar

Suusad Madshus (sinised klassika)   50 eur/paar.

Suusad Salomon  (uisk)                      80 eur/paar.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.
MHL-Sport jätab endale õiguse muuta hindu sellest eelnevalt teavitamata
Informatsioon : mhl@mhl.ee

Tube Pro™ kvaliteetsed tuubid

Loodud spetsiaalselt kuurortites ja lumeparkides rentimiseks.

Tube Pro™ on kvaliteetne snowtuub 102,5 cm ja 77,5 cm läbimõõduga.

Kannab ka suure kaaluga inimesi. Seesmine läbimõõt on 50 cm , mis teeb selle nii täiskasvanutele kui ka lastele sobivaks. 600 tugevusega polüester kate teeb tuubi vastupidavaks.

Võimalik on tellida ka 1000 tugevusega polüesterriiet! Riie on vetthülgav, hallitusel on raske tekkida ja materjal on UV kindel.

Kahele mõeldud tuubid. Samade omadusetga, mis ühesed tuubid!

Saadaval ka punased !

 

Turvavöö materjalist käepidemed

Välimised käepidemed on tehtud sama tehnoloogiaga, mis on kasutusel autotööstuses. Käepidemed on õmmeldud “W” õmblusega riidele ja see on üks vastupidavamaid üldse.

 

Kummist pisarakujuline silmus

Kummist haarde silmus(konks), mida kasutatakse tuubi kinnitamiseks tõstukikonksu taha. Pisara kujuline, elastsest kummist haardekonks on kinnitatud nööri külge. Silmuse kuju on ideaalne kiireks kinnitamiseks tõstuki konksu taha. Nööri, millele silmus kinnitub, pingetaluvus on 1909 kg.

 

Nailon-nöörist silmus

Alternatiivne valik, kui kasutatakse linttõstukeid(konveier), on nailonist õmmeldud silmus, mille pingetaluvus on üle 1909 kg.

 

 

Nööri kinnitus.

Kuna nöör on ühendatud läbi plastikust põhja on tuubi raskuskese madalam ja tänu sellele on ka pinge tuubi kangale väiksem, kui seda mäest üles tõmmatakse.

 

Sisemmine kumm

Tugevtatud sisemised tuubid on süsinik baasil “Butanool” kummist, mis on paksemate siseseintega. Sisemised tuubid on spesiaalselt disainitud jõel ja snowtuubi rajal sõitmiseks. Neid tuube saab ka eraldi osta!

 

Kõva põhi

Revulutsiooniline kõva plastikust põhi! See on tehtud kõrge molekulaar-massiga polüetüleen plastikust, mis on väga vastupidav ja mis on mõeldud väga külmade temperatuuridega kasutamiseks. Valida on standartne siledapõhjaline ja madalama tekstuuriga aeglasem põhi. Sobivad ideaalselt radadele, kus on väike hoovõturada.

 

Logo printimine

Tellida saaba ka oma firma, keskuse logoga katteid. Logo prinditakse termo-plastik tindiga,mis on väga vastupidav ilmastikule ja UV kiirgusele. Ideaalne võimalus reklaamida oma firmat või keskust!

 

Pehme põhi tuubi sisse

Loodud tuubitamise mugavamaks muutmiseks. Vahust põhi, on mõeldud tuubi sisse, et pehmendad lööke hüpetel. Tehtud veekindlast vahust ja ümber on õmmeldud vastupidavast polüester kangast kate. Patja saab nii tühja kui ka täis tuubi sisse panna. Valikus punane ja sinine.

 

Tuubide omavaheliseks kinnitamiseks

Selline ühendamise viis võimaldab turvaliselt kahekesi koos lõbutseda. Tuubid on omavahel ühendatud roostevabast terasest karabiiniga, mille pingetaluvus on 1591 kg. Tuubide põhjade tootmise käigus on lisatud eraldi augud karabiini jaoks. Samuti võib snowtuube ka tõstukiga üles vedada, kui nad on omavahel ühendatud.

 

 

Kõrgkvaliteetsed kelgud laenutamiseks

 

Tube Pro Ice Sled

 

Need kelgud on spetsiaalselt tehtud erinevatele lumekeskustele laenutamiseks! Kelgud on väga vastupidavad, nende materjal on vetthülgav ja nad on kaetud 1000-se tugevuse kangaga. Kelgu sisu on selleks arendatud vahust, mis on vastupidav kuid samas ka mugav sõitjale. Põhi on aga tehtud kõrge molekulaar- massiga polüetüleen plastikust, mis talub ka väga madalaid temperatuure (-50°C). Põhjal on spetsiaalsed “kiilud” mis tagavad kelgu stabiilsuse ja hea juhitavuse.

Kelgu käepidemed on tehtud turvavööst, mida kasutavad ka autotööstused.

Kärpidemed on õmmeldud kõva põhja külge, seega ei lange kelgu riidele suurt koormust! Kelgu mõõtmed on 105 cm x 45 cm. Tube Pro Ice Sled on vastupidav, vetthülgav kuid sama ka mugav kasutada!

 

 

 

 

 

 

Kõrgkvaliteetsed turvapiirded ja -barjäärid

Pakume erinevaid ohutusvahendeid, turvabarjääre ja -piirdeid ja tooltõstuki istmepehmendusi.

 

Küsi julgelt, pakkumisi ja me kindlasti leiame Teile sobiva lahenduse!

 

 

 

Küsi hinda, teeme personaalse pakkumise!

 

Kui tekib küsimusi või soovite tellida suuremat kogust võtke kindlasti meiega ühendust!

e-mail:  mhl@mhl.ee