Demaclenko

Uus EVO 4.0

Uus DemacLenko lumekahur EVO 4.0

ENERGIATÕHUS, VÕIMAS JA VAIKNE

Evo 4.0-ga näitab innovatsiooniliider DEMACLENKO ette uued turbiinkahurite standardid. Uus Evo 4.0 on võrreldes eelmise mudeli, Evo 3.0-ga täielikult ümber kujundatud. Evo 4.0 pole mitte ainult võimas, vähese hooldusega ja kompaktne, vaid ka väga vaikne ja energiasäästlik. Seega ühendab see täpselt need omadused, mida lumekahurilt oodatakse.

ENERGIATARBIMINE VÄHENES 12%

Eriti muljetavaldav on väga väike energiatarve, mida on Evo 4.0-s vähendatud 14 kW-ni. See on Evo 3.0-st umbes 2 kW vähem. Kui suruõhuvarustus on tsentraliseeritud, väheneb energiatarve isegi 10 kW-ni. Mitmete optimeerimiste abil on vähendatud mootori võimsust ja parandatud oluliselt turbiini efektiivsust.

Eelkõige saab soojusvaheti kasutamisega oluliselt vähendada küttevõimsust ja seega ka energiatarbimist. Sel viisil saab düüsirõngast kuumutada ja suruõhku samal ajal jahutada. Viimast jahutab ka veefilter, mis on eriline omadus, mida on DEMACLENKO masinatel standardvarustuses kasutatud alates 2011. aastast.

MÜRATASE VÄHENES OLULISELT

Võrreldes eelmise mudeliga on Evo 4.0 vähendanud ventilaatori pöördeid 50%, 3000-lt 1500 pöördele minutis, ilma et see vähendaks lumeheite kaugust. Aeglasematel pööretel on otsene mõju masina müraemissioonile. Evo 4.0 on nüüd vaikseim DemacLenko lemekahur.

Samuti vähendab müra ka turbiini täielikult uuendatud kuju, mis on samas siiski oskuslikult ühendatud DEMACLENKO 4.0 tootepere kaasaegsete joonte ja esteetikaga.

TOODANG KASVAS 15%

Kuigi Evo 4.0 tarbib vähem energiat kui tema eelkäija, on EVO 4.0 suutnud lumetootmise jõudlust veelgi suurendada. Esmalt saavutatakse see suurema vee läbilaskevõimega, mida on võrreldes Evo 3.0-ga suurendatud 7-lt 8-le liitrile sekundis. Teisest küljest on maksimaalne tootmisvõimsus tingitud täiendavatest lülitusetappidest, mis optimeerivad Evo 4.0 efektiivsust ja tagavad homogeense lumekõvera. Täiendavad lülitusetapid on eriti tõhusad madala veerõhu ja piirtemperatuuride korral, muutes Evo 4.0 lumetootmise turul uueks võrdlusaluseks.

JÄRELEPROOVITUD JA TESTITUD KOHTUB UUEGA

Nagu 3.0 mudeli puhul, on ka Evo 4.0 tänu oma kompaktsele kujule ületamatu mitmekülgsusega, kuna sobib nii laiematele nõlvadele kui ka kitsastele lõikudele ja ühendusteedele. Väike kaal, mis lihtsustab oluliselt transportimist ja kasutamist, on endiselt ületamatu. Tuleb rõhutada, et Evo 4.0 teadus- ja arendustegevus ei ole keskendunud mitte ainult masina enda efektiivsuse suurendamisele, vaid on algatanud ka fundamentaalseid meetmeid parema CO₂ tasakaalu saavutamiseks. Selle ehe näide on Evo 4.0 taaskasutatavad väliskatted, mis on valmistatud uuest, väga purunemis- ja löögikindlast kõrgtehnoloogilisest plastist, mis on toodetud eriti keskkonnasõbralikus protsessis.

Peamenüüsse
Sisu algusse